ROLETY PLISY ŻALUZJE MOSKITIERY

Udekoruj z nami swoje okna

OFERTA

REALIZACJE

KONTAKT

Parapety

Parapety wewnętrzne z konglomeratu to najwyższa jakość, trwałość i niezliczone walory użytkowe. Konglomerat, którego używamy przy produkcji parapetów to aglomarmur – naturalny kamień (95%) z domieszką łączącej żywicy poliestrowej (5%). Nasze parapety z konglomeratu to wyjątkowa odporność, jakość i łatwość pielęgnacji, a wszystko to w najdoskonalszym wydaniu estetyki, która doda uroku każdemu wnętrzu

Parapet drewniany wewnętrzny, mimo konkurencji innych materiałów, pozostaje w czołówce elementów wykończenia wnętrz. Są wykonywane z różnych gatunków drewna, stąd pasują do każdego wnętrza. Parapet drewniany dobrze dopełnia całość, gdy mamy drewniane podłogi, schody i drzwi, ale równie dobrze prezentuje się we wnętrzach pozbawionych takich elementów odniesienia.

Parapety MDF to doskonały wybór. Wysokiej jakości płyty MDF, powstałe z materiałów drewnopochodnych, to wyjątkowa trwałość użytkowa i doskonałe walory wizualne. Dostępne wzory i kolory pozwalają na dopasowanie do każdego typu wnętrza i okna. Funkcjonalne i wykonane z najwyższą starannością.

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś 

ul. Karola Dickensa 15a

02-382 Warszawa

tel: 22 215 00 90

604 328 455

email: okna-dickensa@wp.pl

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00