ROLETY PLISY ŻALUZJE MOSKITIERY

Udekoruj z nami swoje okna !

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, ale stanowią również efektowną dekorację pomieszczenia nadając mu niepowtarzalny charakter. Od tradycyjnych rolet odróżnia je sposób składania, który sprawia, że tkanina nie jest zwijana, lecz unoszona ku górze układa się w eleganckie marszczenia nakładające się na siebie. Oferowane  rolety rzymskie wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów o różnych kolorach i wzorach.

W zależności od potrzeb klienta doradzamy wybór odpowiedniej tkaniny do rolet rzymskich, ponieważ to właśnie od niej zależy stopień rozproszenia światła i zaciemnienia pomieszczenia. Jeśli cenią sobie Państwo prywatność polecamy montaż rolet rzymskich zaciemniających, które idealnie nadają się do sypialni czy łazienki. Natomiast dla zwolenników jasnych i przestronnych pomieszczeń proponujemy rolety rzymskie rozpraszające światło, które wpada do wnętrza pomieszczenia. Ten drugi rodzaj rolet jest przeznaczony przede wszystkim do salonów dziennych i wszelkiego typu gabinetów.

 

ul. Karola Dickensa 15a

02-382 Warszawa

tel: 22 215 00 90

604 328 455

email: okna-dickensa@wp.pl

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00

Nasza frima w liczbach
20

lat doświadczenia

zadowolonych klientów

zamontowanych przesłon okiennych

23 000

139 000

Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś  

O NAS

OFERTA

E-KATALOG

REALIZACJE

KONTAKT

Tkaniny transparentne, przyciemniające ? A może blackout ?


Do wyboru, do koloru

W naszej ofercie rolet rzymskich posiadamy ogromną liczbę tkanin o różnych strukturach tkaniny oraz kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją tkanin online !

Tkaniny Rolet Rzymskich

Nasze realizacje Rolet Rzymskich